Doskonały Michelino 75 By The Sydney Hotel Bolonia, położony w biznesowej dzielnicy w Bolonii, oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych, basen oraz centrum fitness. Ten hotel oferuje muzeum archeologiczne i własną galerię sztuki, a dworzec kolejowy Bologna Centrale znajduje się w odległości 25 min spacerem.
W hotelu są 83 pokoje dla alergików, a niektóre z nich mają dźwiękoszczelne okna oraz minibar. Pokoje wyposażono w oddzielną toaletę.
Udogodnienia w tym hotelu obejmują parasole. Pozostałe udogodnienia na miejscu obejmują salę zebrań wraz z ksero i bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego internetu.
W Michelino 75 By The Sydney w Bolonii serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. Zapraszamy do baru całodobowego na chwilę relaksu przy dobrym drinku. Restauracja Brunello znajduje się 5 min piechotą od obiektu noclegowego.
Muzeum położnictwa jest w około 2 km, a Fontanna Neptuna leży 3 km od atrakcyjnego hotelu. W okolicy znajdują się takie atrakcje religijne jak Bazylika św. Petroniusza w Bolonii (3,1 km) i Katedra Świętego Piotra w Bolonii (3,2 km). Ponadto, Parco Unipol Stalingrado 53 znajduje się w odległości 25-minutowego spaceru. Do najlepszych zabytków, które można tu zwiedzić, należy Davia Bargellini Museum, położony 3,3 km od Michelino 75 By The Sydney. 3-gwiazdkowy obiekt mieści się w zasięgu ręki od dworca autobusowego Viale Fiera.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Punkty orientacyjne
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Katarzyna
2023-07-06
Smaczne śniadania, czysty pokój, miła obsługa, dobre położenie.
Nic, nie ma żadnych skarg.
Andrzej
2023-06-15
Hotel ten oferuje dobre ceny w stosunku do jakości świadczonych usług. Goście podkreślają, że wydali niewielką sumę, a otrzymali dużo w zamian. Pracownicy hotelu są kompetentni i uprzejmi. Pokoje są czyste, duże i odpowiednio wyposażone. Wiele osób zwraca uwagę na dobre warunki, a także na dostępność podstawowych środków higieny.
Hotel ten nie posiadał żadnych istotnych niedogodności. Wszyscy goście byli zadowoleni z pobytu.
Dominik
2023-05-16
Byliśmy mile zaskoczeni lokalizacją tego hotelu na obrzeżach miasta. Mimo że znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, jest bardzo blisko zarówno centrum miasta, jak i lotniska. Pokój, w którym się zatrzymaliśmy, był duży, czysty i zadbane. Mieliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy, łącznie z podstawowymi środkami higieny. Klimatyzacja była niezwykle wydajna - nie martwiliśmy się o upały. Obsługa była miła i kompetentna, a śniadania smaczne. Mieliśmy również okazję podziwiać piękny widok z szklanej kładki schodowej.
Jedynym negatywnym aspektem naszego pobytu był fakt, że pierwszego dnia restauracja hotelowa była zbyt zatłoczona, abyśmy mogli zjeść kolację. w pobliżu hotelu nie było innych restauracji.